Parapety, žaluzie, sítě

Žaluzie

Nabízíme sortiment žaluzií a jejich příslušenství v souladu s charakterem Vašeho interiéru. Hliníkové žaluzie s šířkou lamel 25 mm ovládáné pomocí řetízku nebo automaticky. Vyrábějí se v několika barevných provedeních jako celostínicí nebo necelostínicí. Můžete si zvolit žaluzie interiérové, exteriérové či meziskelní. Meziskelní žaluzie jsou vhodné zejména pro alergiky, neboť toto řešení zamezuje usazování prachu na lamelách.

Vnitřní parapety

Montujeme především komůrkové plastové parapety s tvrzeným povrchem, který zabraňuje jejich poškrábání. Nabízíme parapety v několika provedeních: bílá, mramor, zlatý dub, buk a olše a plno dalších. V případě zájmu dodáváme plné dřevotřískové parapety.

Vnější parapety

  • hliníkové parapety v základních provedeních (bílá, hnědá a bronz)
  • pestrobarevné

Sítě proti hmyzu

Dodáváme ve variantách

  • otevírací (určeno pro balkonové dveře)
  • vytahovací nebo statické

Omezovač otevírání

Tento prvek slouží k omezení svévolného pohybu křídla při otevřeném okně. Okno otevřete do určité polohy a v této poloze křídlo zůstane i při průvanu. Omezovač otevírací polohy vyžaduje odbornou montáž.

Dětská pojistka

Uzamkne okno a zamezí tak manipulaci s ním. Pojistka je vhodná především pro použití v dětském pokoji, zejména pak pro děti do 10 let. Tento mechanismus jde bez větších zásahů později demontovat.

Pákový ovladač

Okna, která jsou umístěna příliš vysoko, lze pro snazší manipulaci osadit tzv. pákovým ovladačem, který umožní pohodlné ovládání okna.